Pumpička

Kód: 517
Neohodnoceno
Značka: Colibro
150 Kč
Dodání do 14-dní

Detailní informace

Bezplatné vrácení
nepoškozeného zboží do 14 dnů
Dárek zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 5000 Kč
Pojištění při přepravě
po celé ČR

Detailní popis produktu

Pumpička na kočárky COLIBRO se ideálně hodí pro malé rozměry kol používaných u kočárků a dětských kol. Flexibilní hadice s montážní maticí zaručí, že se dostanete i na ten nejskrytější ventilek. Montážní matice usnadní pumpování koleček.

Největší výhody pumpičky COLIBRO:

- FLEXIBILNÍ HADICE - zaručí snadný přístup k ventilku. Nafukovací kola pro kočárky a dětská kola mají obvykle ventilky pevně nasazené mezi paprsky kol, takže přístup s klasickou pumpou na kolo bude obtížný nebo nemožný. U malých předních kol je obvykle hadicová pumpička jediná, která bude pasovat.
- MONTÁŽNÍ MATICE - plastová kola kočárků a dětských kol nemají přítlačné matice, které zabraňují propadnutí ventilků dovnitř ráfku. Díky speciální montážní matici použité v pumpičce se vyhnete efektu zatažení ventilu.
- OPTIMÁLNÍ VÝKON PUMPIČKY - nejčastějším poškozením nafukovacích koleček u kočárků je jejich přepumpování. Většina výrobců kočárků uvádí, že maximální povolený tlak v kolečkách nesmí překročit 0,8 baru a optimální tlak je 0,5 baru. Tato omezení jsou způsobena především tím, že kola jsou obvykle malá a ráfky jsou plastové, takže použití příliš výkonné autopumpy nebo kompresoru může plastový ráfek poškodit. Pumpička Colibro Vám umožní rychle a bezpečně nafouknout i ta nejmenší kola.
- PROTISKLUZOVÁ ERGONOMICKÁ RUKOJEŤ- díky speciálně profilované rukojeti s vlnitým povrchem bude pumpování pohodlnější.

Technické specifikace:

Maximální dosažitelný tlak: 1,5 bar
Délka pumpy bez hadice: 21 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky ke kočárkům
Záruka: 2 roky
Druh: Univerzální